Medalçılar
Medal
|
İdmançı
|
İdman
|
Yarış
|
|
|
Güləş
|
Kişilər, Yunan-Roma, 74 kq.
|
|
|
Ağır atletika
|
Qadınlar, +75 kq.
|
|
|
Güləş
|
Kişilər, Yunan-Roma, 96 kq.
|
Ümumi məlumat
İdmançıların sayı
Sıra
|
İdman
|
Kişilər
|
Qadınlar
|
Cəmi
|
1
|
Ağır atletika
|
4
|
2
|
6
|
2
|
Atıcılıq
|
1
|
0
|
1
|
3
|
Boks
|
1
|
0
|
1
|
4
|
Cüdo
|
2
|
0
|
2
|
5
|
Güləş
|
7
|
0
|
7
|
6
|
İdman Gimnastikası
|
1
|
0
|
1
|
7
|
Taekvondo
|
1
|
0
|
1
|
8
|
Üzgüçülük
|
1
|
1
|
2
|
9
|
Yüngül atletika
|
3
|
1
|
4
|
-
|
Cəmi
|
21
|
4
|
25
|
Ağır atletika
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
Təkanla qaldırma
|
Birdən qaldırma
|
Cəmi
|
Yer
|
Medal
|
|
69 kq.
|
|
|
|
Bitirmədi
|
|
|
77 kq.
|
|
|
|
Kənarlaşdırıldı
|
|
|
85 kq.
|
|
|
|
Bitirmədi
|
|
|
94 kq.
|
170
|
210
|
|
11
|
|
Qadınlar
İdmançı
|
Yarış
|
Təkanla qaldırma
|
Birdən qaldırma
|
Cəmi
|
Yer
|
Medal
|
|
69 kq.
|
|
|
|
Bitirmədi
|
|
|
+75 kq.
|
128
|
166
|
294
|
3
|
|
Atıcılıq
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
Təsnifat mərhələsi
|
Yer
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
10 m. Hava Tapançası
|
579
|
16
|
|
|
|
|
50 m. Tapança
|
557
|
18
|
|
|
|
Boks
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
1/16 final
|
1/8 final
|
1/4 final
|
1/2 final
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
75 kq.
|
Terrell Qauşa
RSC M
|
|
|
|
|
|
|
Cüdo
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
1/32 final
|
1/16 final
|
1/8 final
|
1/4 final
|
1/2 final
|
Təsəlli verici 2
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
60 kq.
|
Tobias Englmayer
1011-0002 Q
|
İlqar Müşkiyev
0101-0000 Q
|
Yerkebulan Kossayev
0100-0000 Q
|
Elio Verde
0000-0001 M
|
|
Sofian Milous
0002-0010 M
|
|
7
|
|
|
66 kq.
|
|
Raymond Ovinou
0100-0000 Q
|
Pavel Zagrodnik
0102-0111 M
|
|
|
|
|
|
|
Taekvondo
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
1/8 final
|
1/4 final
|
1/2 final
|
Təsəlli verici 1
|
Təsəlli verici 2
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
80 kq.
|
Sebastian Miçaud
8-4 Q
|
Tommi Mollet
6-4 Q
|
Sebastian Krismaniç
1-2 M
|
|
Lutalo Məhəmməd
3-9 M
|
|
5
|
|
İdman Gimnastikası
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
Təsnifat mərhələsi
|
Yer
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
Fərdi, Çoxnövçülük
|
82.865
|
36
|
|
|
|
|
Fərdi, Döşəmə
|
13.800
|
57
|
|
|
|
|
Fərdi, Gimnastika atı
|
13.900
|
33
|
|
|
|
|
Fərdi, Həlqələr
|
13.400
|
64
|
|
|
|
|
Fərdi, Dayaqla tullanma
|
14.166
|
66
|
|
|
|
|
Fərdi, Paralel qollar
|
14.233
|
47
|
|
|
|
|
Fərdi, Turnik
|
13.366
|
60
|
|
|
|
Güləş
Kişilər
Yunan-Roma
İdmançı
|
Yarış
|
1/16 final
|
1/8 final
|
1/2 final
|
1/2 final
|
Təsəlli verici 1
|
Təsəlli verici 2
|
Təsəlli verici 3
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
66 kq.
|
Kim Hyeon-Voo
0-3 M
|
|
|
|
Pedro Mulens
0-3 M
|
|
|
|
|
|
|
74 kq.
|
|
Daniyar Kobonov
3-0 Q
|
Aleksandr Kikiniou
3-0 Q
|
Emin Əhmədov
3-0 Q
|
|
|
|
Roman Vlasov
0-3 M
|
2
|
|
|
96 kq.
|
Daigoro Timonkini
3-0 Q
|
Qasım Reza
0-3 M
|
|
|
|
Cenk İldem
3-0 Q
|
Yunior Estrada
3-0 Q
|
|
3
|
|
|
120 kq.
|
Həsən Baroyev
3-1 Q
|
Bəşir Babacanzadə
1-3 M
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sərbəst
İdmançı
|
Yarış
|
1/16 final
|
1/8 final
|
1/4 final
|
1/2 final
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
55 kq.
|
|
Brandon Eskobar
3-1 Q
|
Şiniçi Yumuto
1-3 M
|
|
|
7
|
|
|
66 kq.
|
|
Abdo Ömər
5-0 Q
|
Akjurek Tanatarov
1-3 M
|
|
|
8
|
|
|
84 kq.
|
Yusup Abdulsalomov
3-1 Q
|
Ehsan Laşqari
0-5 M
|
|
|
|
11
|
|
Üzgüçülük
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
Təsnifat mərhələsi
|
Yer
|
Yarım-Final
|
Yer
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
100 m. Sərbəst
|
53.28
|
45
|
|
|
|
|
|
Qadınlar
İdmançı
|
Yarış
|
Təsnifat mərhələsi
|
Yer
|
Yarım-Final
|
Yer
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
100 m. Brass
|
1.08.19
|
44
|
|
|
|
|
|
Yüngül atletika
Kişilər
İdmançı
|
Yarış
|
Təsnifat mərhələsi
|
Yer
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
Nizə atma
|
72.64
|
39
|
|
|
|
|
Uzunluğa tullanma
|
6.55
|
40
|
|
|
|
|
Uzunluğa tullanma
|
7.62
|
25
|
|
|
|
Qadınlar
İdmançı
|
Yarış
|
Təsnifat mərhələsi
|
Yer
|
Final
|
Yer
|
Medal
|
|
Nizə atma
|
47.65
|
38
|
|
|
|
İstinadlar